0
live tenders · Last updated
0 today
00:23 UTC
Sign in
TenderNotice
Africa
Procurement Intelligence
Tenders
Awards
Pricing
Sign in
Get started free
All status
Open
Closing soon
Contract awards
All types
RFP
RFQ
EOI
Prequalification
Contract Award
Any funding
Government
World Bank
AfDB
UNDP
EU
Search
✕ Clear
🌍 All Regions
420
🌍 Africa
1,200
🌏 Asia
1,683
🇪🇺 Europe
2,728
🇺🇸 North America
179
🇧🇷 South America
547
🇦🇺 Oceania
48
Browse All Africa Tenders
420 tenders found · Updated daily
420
tenders found
Newest first
Closing soon first
Highest value
Opracowanie Mapy Potencjalnej Roślinności Naturalnej oraz analiza rozmieszczenia powierzchni monitoringowych w monitoringu przyrodniczym
OPEN
Poland
Główny Inspektorat Ochrony Środowiska
Closes: 28 Sep 2026
NA
0
View Details →
Posted —
Budowa zespołu budynków Centrum Filmowego jako II części inwestycji CAMERIMAGE CENTER.
OPEN
Poland
Europejskie Centrum Filmowe CAMERIMAGE
Closes: 28 Sep 2026
NA
0
View Details →
Posted —
„Wykonywanie usług z zakresu gospodarki leśnej na terenie Nadleśnictwa Oborniki w latach 2025-2026”
OPEN
Poland
Skarb Państwa Państwowe Gospodarstwo Leśne Nadleśn
Closes: 28 Sep 2026
NA
0
View Details →
Posted —
Wykonanie archeologicznych badań wykopaliskowych wraz z opracowaniem wyników badań w związku z budową obwodnicy miejscowości Kostrzyn nad Odrą w ciągu drogi krajowej nr 31
OPEN
Poland
Generalna Dyrekcja Dróg Krajowych i Autostrad Oddz
Closes: 10 Aug 2026
NA
0
View Details →
Posted —
Odbiór i transport odpadów komunalnych z nieruchomości objętych systemem Mazurskiego Związku Międzygminnego – Gospodarka Odpadami oraz ich transport do Zakładu Unieszkodliwiania Odpadów Komunalnych Spytkowo Sp. z o.o. – Sektory I – III
OPEN
Poland
Mazurski Związek Międzygminny - Gospodarka Odpadam
Closes: 09 Aug 2026
NA
0
View Details →
Posted —
Realizacja usługi doradczej pn. „Wspólna Analiza Komercyjna Nordycko-Bałtyckiego Korytarza Wodorowego”
OPEN
Poland
Operator Gazociągów Przesyłowych GAZ-SYSTEM S.A.
Closes: 06 Aug 2026
NA
0
View Details →
Posted —
Dostawa mammografu z funkcją kontrastu wraz z adaptacją pomieszczeń; PN-111/26/DS
OPEN
Poland
Narodowy Instytut Onkologii im. Marii Skłodowskiej
Closes: 05 Aug 2026
NA
0
View Details →
Posted —
Odbiór i zagospodarowanie odpadów komunalnych z nieruchomości zamieszkałych i niezamieszkałych położonych w Sektorze II Gminy Miasto Świdnica
OPEN
Poland
Gmina Miasto Świdnica
Closes: 04 Aug 2026
NA
0
View Details →
Posted —
Dostawa gazów medycznych wraz z załadunkiem i rozładunkiem gazów medycznych oraz dzierżawą butli
OPEN
Poland
Szpital Wojewódzki w Poznaniu
Closes: 04 Aug 2026
NA
0
View Details →
Posted —
Zaprojektowanie i wykonanie robót dla zadania pn.: „Zabudowa systemu ERTMS/ETCS poziomu 2 na liniach kolejowych nr 133 i 91 odc. Kraków Główny – Podłęże” w ramach projektu „Zabudowa systemu ERTMS”.
OPEN
Poland
PKP Polskie Linie Kolejowe S.A.
Closes: 04 Aug 2026
NA
0
View Details →
Posted —
Wykonanie Strategicznej mapy hałasu m.st. Warszawy (dalej SMH #2027)
OPEN
Poland
Miasto Stołeczne Warszawa
Closes: 03 Aug 2026
NA
0
View Details →
Posted —
Udzielenie i obsługa kredytu długoterminowego w wysokości 16 290 843,26 zł z przeznaczeniem na sfinansowanie planowanego w 2026 roku deficytu budżetu Miasta Tarnobrzega oraz spłatę wcześniej zaciągniętych zobowiązań z tytułu kredytów i pożyczek oraz wykup innych papierów wartościowych”
OPEN
Poland
Miasto Tarnobrzeg reprezentowane przez Prezydenta
Closes: 03 Aug 2026
NA
0
View Details →
Posted —
Odbiór i zagospodarowanie odpadów komunalnych oraz budowlanych i rozbiórkowych na terenie Gminy Sędziszów Małopolski.
OPEN
Poland
Gmina Sędziszów Małopolski
Closes: 03 Aug 2026
NA
0
View Details →
Posted —
Dostawa wyposażenia pracowni zawodowych oraz innych pomocy dydaktycznych, w ramach projektu „Twoja droga do sukcesu”.
OPEN
Poland
Gmina Miasta Toruń działająca przez Toruńskie Cent
Closes: 03 Aug 2026
NA
0
View Details →
Posted —
Dostawa komputerów do pracowni Laboratorium komputerowego wspomagania modelowania i symulacji w inżynierii środowiska – 16 szt.
OPEN
Poland
Politechnika Lubelska
Closes: 03 Aug 2026
NA
0
View Details →
Posted —
Dostawa wykrojów termoplastycznych, bolusów żelowych oraz wykrojów termoplastycznych do systemu BrainLab wraz z akcesoriami do realizacji procedury radiochirurgii na okres 12 miesięcy
OPEN
Poland
Centrum Onkologii im. Franciszka Łukaszczyka w Byd
Closes: 03 Aug 2026
NA
0
View Details →
Posted —
Dostawa sprzętu medycznego
OPEN
Poland
Wojskowy Instytut Medycyny Lotniczej
Closes: 03 Aug 2026
NA
0
View Details →
Posted —
Dostawa środków cieniujących do Pracowni Rezonansu Magnetycznego.
OPEN
Poland
Centrum Onkologii Ziemi Lubelskiej im. św. Jana z
Closes: 03 Aug 2026
NA
0
View Details →
Posted —
Dostawa urządzeń medycznych dla Oddziału Klinicznego Ginekologiczno - Położniczego i Działu Diagnostyki Endoskopowej
OPEN
Poland
UNIWERSYTECKI SZPITAL KLINICZNY IM. JANA MIKULICZA
Closes: 02 Aug 2026
NA
0
View Details →
Posted —
Budowa i obsługa stacjonarnego systemu odczytów wodomierzy na terenie miast Ruda Śląska oraz Świętochłowice, z zastosowaniem do transmisji danych technologii Narrowband (NB-IoT lub LTE.CAT.M)
OPEN
Poland
Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji Sp. z o.
Closes: 02 Aug 2026
NA
0
View Details →
Posted —
Showing 1–20 of 420 tenders
1
2
3
Next →