0
live tenders · Last updated
0 today
17:07 UTC
Sign in
TenderNotice
Africa
Procurement Intelligence
Tenders
Awards
Pricing
Sign in
Get started free
All status
Open
Closing soon
Contract awards
All types
RFP
RFQ
EOI
Prequalification
Contract Award
Any funding
Government
World Bank
AfDB
UNDP
EU
Search
✕ Clear
🌍 All Regions
4
🌍 Africa
1,240
🌏 Asia
1,717
🇪🇺 Europe
2,733
🇺🇸 North America
181
🇧🇷 South America
555
🇦🇺 Oceania
52
Browse All Africa Tenders
4 tenders found · Updated daily
Status: Open
×
4
tenders found
Newest first
Closing soon first
Highest value
Vammaisten henkilöiden päiväaikaisen toiminnan hankinta,sopimuksen muuttaminen Taitola hoivapalvelut Oy
OPEN
Finland
Vantaan ja Keravan hyvinvointialue
Closes: 28 Sep 2026
NA
0
View Details →
Posted —
Roche Diagnostics Oy, Ventana laitesidonnaiset reagenssit ja kulutustarvikkeet, suorahankintana lisätilauksena hankintakaudelle 25.6.2026-31.5.2028
OPEN
Finland
Etelä-Pohjanmaan hyvinvointialue
Closes: 28 Sep 2026
NA
0
View Details →
Posted —
Kiinteistö- ja tuotantoympäristöjen puhtaanapitopalvelut
OPEN
Finland
Alva-yhtiöt Oy
Closes: 28 Sep 2026
NA
0
View Details →
Posted —
Vammaisten henkilöidenpäiväaikaisen toiminnan hankinta, sopimuksen muuttaminen Rinnekodit Oy
OPEN
Finland
Vantaan ja Keravan hyvinvointialue
Closes: 28 Sep 2026
NA
0
View Details →
Posted —